středa 7. ledna 2015

Spotřebováno a novinky v prosinci

Milé čtenářky,

jelikož se mi toho v prosinci nashromáždilo docela dost, co se spotřeby týče, je tady další článek na téma spotřebováno.

Spotřebováno doma


Bioderma Atoderm Créme: ANO. Asi dvacáté spotřebované balení. Nejlepší univerzální krém všech dob.

Antiperspirant adidas pro clear: ANO. Jemná nevtíravá vůně, dobrá funkčnost, absolutně nedráždí, nenechává skvrny na oblečení. Splňuje vše, co od antiperspirantu chci.

Balea body milk pro suchou pokožku, minibalení: NE: Toto mléko mělo docela dobré výživné vlastnosti, ale strašně špatně se vstřebávalo.

Odlakovač Lilien s čajovníkovým olejem: ANO. Už jsem tady o něm psala, je to fajn odlakovač za dobrou cenu.

Micelární voda Garnier: ANO. Směle se vyrovná Biodermě, více viz tento článek.

Kondicionér Balea pro blond vlasy: ANO. Skvělý kondicionér, který si budu kupovat znova a znova.

Novinky doma


Co se novinek týče, tak jsem nahradila tři výrobky novým balením (kondicionér, micelární vodu a antiperspirant). Dále se rozhodla vyzkoušet tělový krém Balea s bambuckým máslem a krém na obličej vhodný pro zimní období. Sprchový gel od Manufaktury byl vánoční dárek. Také jsem si koupila SKVĚLÉ odlakovací tamponky ebelin, o kterých ještě určitě bude řeč.

Spotřebováno BrnoKondicionér Gliss kur oil nutritive: SPÍŠE NE. Dříve jsem ho měla ráda, ale teď se mi po něm dost rychle mastily vlasy.

Parfém CK One: ANO. Více viz zde.

Rychleschnoucí lak Miss sporty a krycí lak better than gel nails od essence: ANO. Krycí lak jsem zde chválila už mnohokrát a o lacích Miss sporty chystám článek.

Odlakovací tamponky ebelin: ANO. Odlakovávací objev roku.

Dva suché šampony od oriflame: ANO. Já suché šampony až tak moc nepoužívám, spotřebu má na svědomí spíše můj drahý. Nicméně oba tyto suché šampony jsou velmi příjemné, pěkně voní, ve vlasech nejsou vidět a opravdu vylepší jejich vzhled.

Novinky BrnoV prosinci jsem nakupovala minimálně, takže tady mám jen novou řasenku a korektor od Maybelline a lak od Miss sporty.Na poslední fotce můžete vidět kosmetické novinky od Ježíška. Sprchový už jste mohly vidět na fotce výše, ten zůstal "doma" u rodičů, parfém jel se mnou do Brna.

Tak, to máme čtrnáct spotřebovaných výrobků a dvanáct novinek, za prosinec jsem tedy na minus dvou výrobcích.

A co vy a vaše kosmetické statistiky? Našly jste v mém článku nějaký svůj oblíbený výrobek?

Mějte se famfárově!

2 komentáře:

  1. Tyjo, dlouho jsem neměla doma BTGN od Essence, možná bych si jej měla pořídit zas. Statistika je moc pěkná, daří se ti spotřebovávat :)

    OdpovědětVymazat
  2. Micelárku od Garnieru se chystám vyzkoušet :)
    Blog by Veru

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za milé komentáře, dělají mi radost :-).