středa 14. října 2015

Nová dekorativní kosmetika v akci

Milé čtenářky,

dnes mám pro vás ukázku tří produktů dekorativní kosmetiky, které jsem si koupila v září. Jedná se o tužku na obočí od Catrice v odstínu Don't Let Me Brow'n, oboustrannou tužku od Alverde v odstínu GRAPHIT-MAUVE a rtěnky od Astoru v odstínu Flirt Natural. Všechny tyto produkty jsem použila při včerejším líčení, které se mi podařilo docela dobře vyfotit i díky spolupracujícímu světlu (dnes by to asi nešlo).Shora: Astor lip butter Flirt natural
Alverde GRAPHIT
Alverde MAUVE
Catrice Don't Let Me Brow'n

Nebudu to moc okecávat, se všemi výrobky jsem velmi spokojená. Alverde tužka je boží, tak akorát měkká, skvěle pigmentovaná a má velmi slušnou výdrž. Oba odstíny jsou naprosto nádherné a skvěle mi ladí k podzimu a líčení ve studenějších tónech, které mám velice ráda. Rtěnka Astor lip butter Flirt natural je taky úžasná, odstín je skvěle nositelný, trochu výraznější než nude odstíny, a stojí na pomezí mezi růžovou, nahnědlou a korálovou (aspoň já ho tak vidím). Podle mě se jedná o celkem univerzálně slušivý odstín, navíc se mi moc líbí, že neobsahuje žádné třpytky. Hydratuje standardně skvěle, výdrž se pohybuje kolem tří hodin, je opravdu velmi dobře pigmentovaný a krásně rozzáří celé líčení. Pokud jej ještě nemáte, rozhodně ho doporučuji vaší pozornosti. Tužka na obočí od Catrice mě zaujala svým velmi přirozeným odstínem, který mi sedl naprosto perfektně, v podstatě ani není vidět, že jsem tužku použila, obočí je pouze jemně zvýrazněné, upravené a sjednocené, což mi velmi vyhovuje. Tuto tužku jsem si velmi oblíbila již po prvním použití. No a teď už se podíváme na tyto výrobky v akci. A co ještě jsem na včerejší líčení použila?Klasicky makeup a korektor Healthy mix od Bourjos, pudr Utip, bázi pod oční stíny Urban decay, oční stíny L'Oréal Infallible v odstínech Flahback silver a Pebble grey, tužku Alverde odstín GRAPHIT, tužku na obočí Catrice, na rozjasnění pod obočí stín od Bourjois v odstínu Beige rose, tvářenku Artdeco, řasenku Maybelline Lash sensational a rtěnku Astor Flirt natural.
Na spodní lince mám pouze tužku AlverdeTak, to je pro dnešek vše. Máte s některým s výrobků zkušenosti? A jak se vám líbí líčení? A co rády na podzim nosíte vy?

1 komentář:

Děkuji všem za milé komentáře, dělají mi radost :-).