pátek 24. května 2019

Čtyři užiteční pomocníci

Milé čtenářky,

před časem mi přišla nabídka od zastoupení eshopu Pilulka.cz, kterou jsem s radostí využila. Mohla jsem si vybrat na otestování výrobky určité hodnoty, a pak o nich napsat recenzi. Vybrala jsem si věci, o kterých jsem s jistotou věděla, že je využiji, a musím říci, že všechny splnily má očekávání. Pilulka.cz nabízí poměrně široký sortiment lékárenských výrobků, pomůcek pro péči o dítě, doplňky stravy, dermokosmetiku, čaje, veterinární přípravky atd. Už předtím jsem odtamtud objednávala různé výrobky a byla jsem vždy spokojená s cenou, šíří výběru i rychlostí dodání. Co jsem si tedy vybrala já? Hutný krém na obličej od Avéne, tea tree olej, suchý šampon a zpevňující lak na nehty.


Extra výživný kompenzační krém od AvéneJeho název ( v originále Créme nutritive compensatrice riche) v podstatě vyjadřuje všechno. Používala jsem jej celou zimu a zbývá mi cca třetina. Tento krém jsem si zamilovala, dělá přesně to, co slibuje, nádherně vyživí a zklidní pleť, lepší hutný krém jsem asi nikdy neměla, kam se hrabe Bioderma Hydrabio. Je skvělý samostatně i pod make up, nežmolkuje, rychle se vstřebává, používala jsem jej na den i na noc a pleť byla opravdu vyživená a spokojená. Kosmetiku Avéne mám obecně ráda a potěšilo mě, že jsem se trefila s výběrem i tentokrát. Už teď vím, že si ho na příští zimu koupím znova.

Tea tree olej od Renovality


Tea tree olej u mě doma nesmí chybět, používám jej jako dezinfekci, na napařování dutin při rýmě, na oblast bikin po holení, na případné kousnutí od komárů atd. Zrovna mi docházel, tak jsem si vybrala tento od firmy Renovality. Moc se mi líbí modrobílé balení, jinak je olej fajn, funguje standardně :). Tím, že už mám s tea tree olejem bohaté zkušenosti, nebylo až tak moc co testovat, ale tento je kvalitní, a navíc za skvělou cenu. Najdete jej tady.

Složení
Zpevňující lak na nehty od Eveline


Tento lak se oficiálně jmenuje kondicionér na nehty s mléčnými proteiny, měl by jim dodávat vlhkost a pevnost. Obsahuje také přírodní oleje a esenciální mastné kyseliny, které udržují nehty hydratované a zabraňují ztrátě vody. Se suchými nehty bojuji dlouhodobě, a v tento lak jsem vkládala velké naděje. Používala jsem jej jako podkladový lak a zdálo se mi, že nehty byly opravu pevnější, ale budu muset být důslednější v jeho používání, měla jsem totiž pak jeden blbý lak na nehty, který je zase vysušil a byla jsem zase na začátku :). To ale není chyba tohoto výrobku, ale mého výběru. Tento lak  a další výrobky od Eveline cosmetics najdete zde.

Suchý šampon Klorane pro normální vlasy s ovesným mlékem


Suchých šamponů jsem vyzkoušela už celkem dost, a tento je z nich sice nejdražší, ale také nejlepší. Stačí jej použít trošku, má velmi jemný rozptyl, nádherně voní, vlasy opravdu osvěží a oddálí mytí o den až o dva. NEJDE VŮBEC VIDĚT, nevysušuje vlasy, jsou pořád krásně lesklé, zkrátka je boží :). Existuje i ve variantě pro tmavé a mastné vlasy a jsem z něj fakt nadšená, pořídím si jej určitě znova. 
Šampon najdete zde a dám za něj klidně ruku do ohně :). 

Moc děkuji eshopu Pilulka za možnost spolupráce a určitě si odtamtud zase něco objednám. Co vy, máte zkušenost s tímto eshopem nebo s některými z těchto výrobků? Ráda si přečtu vaše komentáře :). 1 komentář:

Děkuji všem za milé komentáře, dělají mi radost :-).