neděle 8. ledna 2017

Spotřebováno a novinky v prosinci

Milé čtenářky,
jak se máte v novém roce? Já se raduji z první pořádné zimy po pár letech, pomalu se zase zařazuji do pracovního procesu a chystám pro vás mnoho zajímavých článků. Prvním z nich bude již tradiční spotřebováno a novinky. Se spotřebou to v prosinci nebylo nijak slavné, ale nyní dopotřebovávám více výrobků, takže příští článek bude asi obsáhlejší. Co se novinek týče, nepřála jsem si a ani jsem nedostala k Vánocům žádný parfém (mám jich dost) a ani nic jiného z kosmetiky, ale nějaké kosmetické dárečky jsem přece jen dostala. Jinak mezi mými dárky převažovaly knížky, což asi není nijak překvapivé.

Spotřebováno


L´occitane tělové mléko s bambuckým máslem: MOŽNÁ: Toto mléko bylo přibaleno jako dárek k časopisu, balení bylo poměrně velké (vystačilo mi cca na 5 použití). Ze začátku mi toto mléko nevonělo, parfemace mi připadala tak trochu babičkovská, po druhém použití jsem si ale asi zvykla a bylo to v pohodě. Toto mléko vyživí pokožku tak nějak průměrně, v zimě potřebuji opravdu hloubkovou hydrataci, a v tomto bodě u mě mléko úplně neobstálo. Nevím, kolik stojí plné balení,ale předpokládám, že pár set korun to bude. Ráda jsem ho vyzkoušela, ale koupě plného balení mě neláká.

Avéne sprchový gel: ANO: Tento sprchový gel byl rovněž dárek k časopisu, a musím říci, že mi hodně vyhovoval. Má velmi jemnou, "lékárenskou" parfemaci, nevysušuje, nedráždí pokožku, myslím, že by mohl vyhovovat všem s citlivým nosem a pokožkou, dospělým, dětem i miminkům :).

Novinky


Na fotce vidíte moje skromné dárky. Od sestry jsem dostala olej na vlasy od Pantene, krémový deodorant od Garnier a od kamarádky přírodní Balzám na rty. Tělový krém od Baley jsem si koupila sama, už jsem jej jednou měla a byla jsem s ním moc spokojená, za málo peněz je to opravdu skvělý výrobek.Z dekorativní kosmetiky jsem si v prosinci pořídila jen pár pečlivě vybraných kousků, mám v plánu svou sbírku spíše redukovat než rozšiřovat. Pořídila jsem si nové, menší balení báze pod oční stíny od Uran Decay, dvě tužky na oči od essence (jsou skvělé, určitě se o nich zmíním ještě podrobněji) no a největším nákupem byla dlouho plánovaná trojice rozjasňovačů The Manizer sisters. Už dlouho jsem si chtěla koupit něco od značky TheBalm, ale samostatné velké rozjasňovače jsem nechtěla, tato paletka mi připadá jako skvělý nápad (jednotlivé odstíny se dají snadno míchat, můžete vyzkoušet všechny najednou a pak se třeba rozhodnout, který chcete v plném balení) brzy se o ní dozvíte více, aktuálně ji používám každý den a jsem z ní nadšená.
Detail The Manizer sisters


Posledními novinkami jsou tři výrobky od oriflame, dva kusy mého nejoblíbenějšího tělového peelingu a noční krém s vojtěškou, který jsem už měla a byla jsem s ním moc spokojená, překoná mnohé dražší krémy. Celkem jsou to tedy dva spotřebované výrobky a jedenáct novinek, za prosinec novinky převažují, jak už jsem psala na začátku, v lednu to bude se spotřebou lepší :).

A co vy, co pěkného jste dostaly k Vánocům? A jaký byl váš první týden v novém roce?

1 komentář:

  1. To jsem vůbec nevěděla, že Balm rozjasňovače jsou i takhle v paletce, to je fajn, protože velké balení nemám šanci spotřebovat.

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za milé komentáře, dělají mi radost :-).