úterý 3. prosince 2013

Odevzdáno a spotřebováno

Milé čtenářky,

dnešní článek bude ve stylu "od každého trochu". Takže, včera jsem odevzdala diplomovou práci (hurá), tudíž si můžu konečně odpočinout (dnes jsem asi tři hodiny spala, ještě přes den, kromě spánku v noci, ta slast!), začít nakupovat vánoční dárky (zatím mám tři a dalších asi pět vybraných, docela dobré skóre), péct (och jak jsem se na to těšila!) a vůbec si předvánočně užívat. Dnes k nám přijde jedenáct lidí na takovou menší párty, tak už se moc těším :). A zítra odjíždím s kamarádkami za naší další kamarádkou na několikadenní výlet do Belgie. Zkrátka jsem teď spokojená. Taky vám povím, co jsem v listopadu spotřebovala a co jsem si koupila. Obojího bylo celkem málo.

Moje veledílo :)Spotřebováno v BrněJelikož jsem celý listopad byla zalezlá a psala, moc jsem toho nenakupovala. A jelikož jsem byla převážně v Brně, celá moje spotřeba se odehrávala tam. Nakonec je to jen pět věcí.

Rtěnka oriflame Pink strass: UŽ NENÍ DOSTUPNÁ

Tuto rtěnku jsem měla moc ráda, ale z výše uvedného důvodu vám ji nemohu doporučit.

Balea deodorant Sensitive: ANO

Tento deodorant jsem si koupila proto, abych jej mohla přelívat do malé cestovní lahvičky od deodorantu Balea, která už není dostupná. Je fajn, voní úplně klasicky, nedráždí a funguje. Používám jej tedy jen na cestách (v té malé lahvičce), ale jsem s ním spokojená.

Bioderma Atoderm Créme: ANO

Mnoho už bylo o něm napsáno.

Odlakovač ebelin: NE

Tento odlakovač je na dvě věci, ale ani jednou z nich není pohodlné odlakovávání. Teď mám Cien z Lidlu, který je navíc levnější a větší, a jeho účinky jsou nesrovnatelné.

Kondicionér Gliss kur: NE 

Druhé balení, které jsem spotřebovala, a asi si ho už znova nekoupím. Účinky mě nijak nenadchly.

No a co mám nového? Kromě toho, co jsem vám už ukazovala v tomto článku, jsou to kelímky na štětce a tužky z oriflame. V katalogu mě zaujaly a štvalo mě málo úložného prostoru na všechny tyto moje serepetičky, a jsou moc fajn i naživo :).

 
Kelímky

Dalšími novinkami jsou maska na nohy a peeling oriflame. Peeling už mám odzkoušený, je to mé několikáté balení, masku na nohy jsem ještě neměla, tak jsem na ni zvědavá.


No a již zmiňované Saloos a Nivea novinky. O peeling a jiné krásy můžete soutěžit ve vánoční soutěži. Ještě jsem si koupila krém na obličej a micelární vodu L´oréal, ty ale nemám nafocené. Recenze budou :).Celková bilance za listopad je tedy plus sedm výrobků. Co vy a vaše spotřebované věci? Zaujalo vás něco z mých novinek?

P. S. Další článek můžete očekávat tak za týden, v Belgii asi psát nebudu :). A nezapomeňte soutěžit! :)

13 komentářů:

 1. Kelímky jsou nádherné! taky bych si na ně dala říct :-) A moc gratuluju k odevzdání diplomky! Stihla jsi to v nádherně luxusním čase! Jsi moc šikovná!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, no snažila jsem se, abych alespoň to magisterské studium ukončila v řádném čase. A snad se to povede:). A kelímky si moc užívám.

   Vymazat
 2. Gratuluju k odevzdání, tak ať to všechno dobře dopadne. Užij si Belgii. :) Kelímky jsou vážně moc hezké, já skladuju tužky ve stojanech na tužky (asi jsem nudný člověk nebo co... :D) a štětce v plechovce. :) Z novinek mě stejně nejvíc zajímá Saloos. :)

  OdpovědětVymazat
 3. přijmi prosím i moji gratulaci! Ještě si ten frmol pamatuju a asi bych to nechtěla zažít znovu :) Užij si výlet!

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. Presidency in Pictures: Pictures of Franklin Delano Roosevelt ;-)

   Vymazat
 5. Gratuluji! To musela být velká úleva :-)

  OdpovědětVymazat
 6. gratuluju! jsi šikulka :) a užij si výlet <3

  Pořádám giveaway o šperk Swarovski dle vlastního výběru, tak budu moc ráda, když se zúčastníš :)

  OdpovědětVymazat
 7. - Rtěnku jsem v minulosti měla :)
  - Stojánky na štětce jsou krásné !
  - Od zn. Balea jsem vyhrála deodorant, je v plastovém balení, ale má podobnou etiketu a zatím ho testuju :)
  - Tenhle měsíc jsem toho moc nespotřebovala, musím se polepšit :)

  OdpovědětVymazat
 8. Saloos mám též ráda :) Jsem zvědavá na recenzi toho Meruňkového oleje.

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za milé komentáře, dělají mi radost :-).